E-learning opzetten in een WordPress-website

Het zal je niet verbazen dat werkgevers massaal naar e-learning grijpen om personeel op te leiden nu COVID-19 de werkvloer blijft ontregelen. Aanvankelijk greep men alleen uit noodzaak naar e-learning, maar steeds vaker wordt het gekozen omdat het gewoon supergoed werkt.

Maar hoe zet je als bedrijf een e-learningtraject op binnen je WordPress-website? Aye, matey! Wij helpen je graag.

 

Meer dan 100 referenties

Goed opgeleide collega’s – ook nu!

Dankzij e-learning die geïntegreerd is in je WordPress-website zorg je ervoor dat jouw collega’s ook in coronatijden leerstof verwerkt krijgen. Wij regelen dat er videochats gedaan kunnen worden, dat leerboeken gedeeld kunnen worden, en dat alle andere technische en grafische aspecten tiptop zijn.

En dat doen we op maat van jouw wensen. Jij geeft aan welke onderdelen je zelf kan doen. Wij leggen ons toe op de rest.

 

Vraag een offerte aan

Voordeel van intranet

Wij integreren e-learning in je WordPress-website

Elien Casier - Motionmill webdesign

Sinds het begin van de coronacrisis heeft ons team voor meerdere bedrijven de e-learning op punt gezet. Niet alleen voor nu; ook voor de toekomst. COVID-19 is weliswaar hopelijk gauw een ding van het verleden, maar e-learning is here to stay!

Bel of mail ons

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Motionmill