Developer & UX designer

Noah Van Leemput

Tijdens zijn stage bij ons had Noah zijn vingerspieren al stevig getraind. Nu maakt hij echt deel uit van ons team. Van ’s ochtends vroeg tot ’s avonds laat zit hij te tokkelen op zijn toetsenbord, tot er op magische wijze een website verschijnt op het internet.

Dankzij zijn opleiding Grafische en Digitale Media is hij helemaal mee met de laatste webtrends. En met een vleugje CSS-magie en een flinke dosis UX-perfectionisme voegt hij de finishing touch toe aan jouw volgende webproject!

Noah Van Leemput 2026

Lees hier de blogberichten van Noah

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Schrijf mij in voor de nieuwsbrief
Privacy(Vereist)
Motionmill logo 2026 wit

Motionmill is je referentie voor webdesign in Antwerpen en expert in WordPress. We creëren een sterke branding, bouwen een website op maat en verzorgen je online marketing, zodat je ook gevonden wordt. Daar voegen we slimme automatisaties en AI-oplossingen aan toe die processen versnellen, leads kwalificeren en je klanten beter helpen. Je website wordt niet alleen je belangrijkste communicatiekanaal, maar ook een slimme motor voor je bedrijf.

Motionmill